دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨ - 
1
 
منو اصلی
عنوان

نوبت دهی تلفنی

77686035

77686025

******سامانه گوياي نوبت دهي تلفني ******* شايان ذکر است جهت رزرو تلفني درمانگاه به صورت گويا باثبت کد ملي و شماره تلفن همراه بيمار، به صورت شبانه روزي امکان پذير مي باشد. *******شماره تماس:  77686035 یا 7768602

صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری طرح ویزیت رایگان چشم در بیمارستان طرفه

سعید کریمی، رئیس بیمارستان طرفه ، هدف از اجرای این طرح را اهمیت سلامت بینایی عنوان کرد و گفت: این طرح یک امر خداپسندانه برای شهروندانی است که بضاعت مالی نداشته و نمی‌توانند به طور عادی برای بررسی سلامت چشم خود به پزشک مراجعه کنند، به همین دلیل در آستانه روز جهانی بینایی، بیمارستان طرفه به طور رایگان مراجعه کنندگان را پذیرش می کنند.

وی با بیان اینکه برای اجرای این برنامه از تمام ظرفیت بیمارستان استفاده شده است، افزود: در اجرای این طرح بیش از 20 پزشک که از اساتید و دستیاران داشنگاه علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی هستند به همراه  تیم پرستاری و پشتیبانی مشارکت دارند.

او بیمارستان طرفه را از پیشرفته ترین بیمارستان در حوزه چشم پزشکی دانست و گفت: در این بیمارستان تمامی تجهیزات برای درمان بیماری های چشمی وجود دارد و علاوه بر مردم ایران از کشورهای اطراف برای درمان به این بیمارستان مراجعه می کنند.

وی با ابراز امیدورای از اجرای موفق این طرح گفت: امیدوارم این طرح در سال های آینده استمرار داشته باشد و بتوانیم از چنین طرح هایی برای سایر بیماری ها نیز اجرا کنیم.

وی با تاکید بر اهمیت بررسی سلامت بینایی در زندگی یک فرد اظهار کرد: یک بیمار دیابتی اگر به موقع به چشم پزشک مراجعه کند، قطعا بینایی او حفظ خواهد شد، این در صورتی است که با مراجعه دیرهنگام، بیمار متحمل هزینه های بسیاری خواهد شد.


١٠:١٨ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٦٨١٦٣    /    تعداد نمایش : ٢٥١خروج
مرکز پزشکی آموزشی در مانی طرفه
آدرس : تهران - میدان بهارستان ,خیابان ابن سینا, روبروی سازمان تبلیغات اسلامی

تلفن :77626550 الی 9
پست الکترونیک :TorfeHospital@sbmu.ac.i
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.