شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨ - 
1
 
منو اصلی
عنوان

نوبت دهی تلفنی

77686035

77686025

******سامانه گوياي نوبت دهي تلفني ******* شايان ذکر است جهت رزرو تلفني درمانگاه به صورت گويا باثبت کد ملي و شماره تلفن همراه بيمار، به صورت شبانه روزي امکان پذير مي باشد. *******شماره تماس:  77686035 یا 7768602

صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

گردهمایی بسیجیان جامعه پزشکی دانشگاه برگزار شد

گردهمایی بسیجیان جامعه پزشکی دانشگاه برگزار شد

دکتر احمد جوانمرد، رئیس مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در آغاز این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج و میلاد پیامبر اکرم (ص) درباره این گردهمایی اظهار کرد: صبح ششمین روز آذر ۹۷ دور هم گرد آمدیم تا یادآور دوران رزم و دفاع مقدس باشیم. دورانی که یادآور صبحگاه های پرشکوهی در سراسر غرب کشور توام با رشادت ها و ایثارگری دلیرمردان و شیرزنان این مرز و بوم است.
 
وی ادامه داد: این گردهمایی یادآور صبحگاههای پادگانها، پاسگاهها در دو کوهه قهرمان، ابوذر، تپه های الله اکبر، یادمان های مرصاد، خرمشهر و ارتفاعات بازی دراز است که به فرموده شهید مظلوم، شهید بهشتی، عرفان خانقاهش آنجاست.
 
به گفته رئیس مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه شهید بهشتی این گردهمایی  یادآور دوران جنگ در نفت شهر و سومار، ارتفاعات گیسکه، دزلی و  دالانی  است.
 
دکتر جوانمرد ضمن گرامیداشت نظامیانی که در قالب نیروهای داوطلب بسیجی، سپاه و ارتش یاور انقلاب و کشور بوده اند، گفت: این گردهمایی یادآور یاری گران انقلاب این مرز بوم است که در صبحگاه های متعدد دعاهای خاص خود را زمزمه کردند و با اخلاصی که داشتند سند شهادتشان را به مهر حضرت حق ممهور کردند.
 
رئیس مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خاطرنشان کرد: امروز هم دور هم جمع شدیم تا این خاطرات را بعد از سه دهه تکرار و یادآوری کنیم برای یکایک ما تذکره ای باشد. 
دکتر جوانمرد تاکید کرد: امیدواریم که با زنده کردن یاد شهیدان و امام شهیدان، با رهبر انقلاب، این سید مظلوم، قهرمان و پر صلابت، به سان شعار معروف همیشگی، که همه بارها شنیده ایم و تکرار کرده ایم یعنی "ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده" تجدید عهد و پیمان کنیم.
وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم مطیع ولی امر مسلمین و در خدمت این مرز و بوم و مردم باشیم.
 
دکتر جوانمرد در پایان افزود: در نهایت به ساحت مقدس امام زمان عرض ارادت می کنیم و از ایشان میخواهیم تا در حق ما دعا بفرماید که ان شا الله از سرزابازان راستین رکاب مقدس و پربرکتش باشیم.


١١:٠٨ - شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٧٠٨٨٨    /    تعداد نمایش : ٩٧خروج
مرکز پزشکی آموزشی در مانی طرفه
آدرس : تهران - میدان بهارستان ,خیابان ابن سینا, روبروی سازمان تبلیغات اسلامی

تلفن :77626550 الی 9
پست الکترونیک :TorfeHospital@sbmu.ac.i
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.